www.hotel-ubytovani.com
Hotel Jaroměř Grand hotel Jaroměř - K hotelu přísluší parkovištěHotel Jaroměř Grand hotel Jaroměř - disponuje restauracíHotel Jaroměř Grand hotel Jaroměř - disponuje vinárnouHotel Jaroměř Grand hotel Jaroměř - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Jaroměř Grand hotel Jaroměř -  je k dispozici připojení na internetHotel Jaroměř Grand hotel Jaroměř -  je k dispozici letní terasaHotel Jaroměř Grand hotel Jaroměř - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Jaroměř Grand hotel Jaroměř - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Jaroměř Grand hotel Jaroměř - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Hotel Grand hotel Jaroměř
Husova 134, Jaroměř 55101
Česká Republika
Hotel-Jaromer-Grand@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 5 m/s
Hotel Grand hotel Jaroměř ubytování Jaroměř Aktuální počasí skoro zataženo
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Grand hotel Jaroměř - ubytování Jaroměř | Vítejte

 
Hotel Jaroměř Grand hotel Jaroměř

Hotel Grand Hotel Jaroměř se nachází v centru města Jaroměře. Grand Hotel Jaroměř je areál sestávající z pohodlného hotelu, mexické restaurace Grande Patria a nonstop Stylle Baru.

Grand Hotel Jaroměř Ubytování :
Ubytování za výhodné ceny - vhodné pro firmy, dlouhodobé pobyty nebo velké skupiny - v pokojích vybavených posezením, TV, koupelnou se sprchou, a v apartmánech vybavených navíc kuchyňkou.

Služby :
Ve všech prostorách hotelu Grand Hotel Jaroměř je zdarma připojení k internetu přes Wi-Fi. Parkoviště u hotelu je pro hosty zdarma. Check-in od 14 hodin. Check-out do 10 hodin. Grand Hotel Jaroměř nemá problém Vás ubytovat s Vašimi domácími mazlíčky.

Stylle Bar :
Nonstop bar má pro své hosty připravený bohatý výběr nápojů, příjemné prostředí, velkoplošnou projekci sportovních pořadů...

Restaurace :
Mexická restaurace Grande Patria je tvořena ze tří částí s celkovou kapacitou 100 míst, z nichž 20 míst patří k vinárně a 30 míst je k dispozici v nekuřáckém salonku s dětským koutkem. V letních měsících je součástí venkovní zahrada s grilem, kde je prodáváno menu obohacené o vybrané speciality připravované na lávovém grilu.

Pokud plánujete rodinnou nebo firemní akci, rádi vám v Grand hotelu Jaroměř poskytnou sestavení individuálního menu, raut, recepci a další související služby.

V restauraci je prostorný dětský koutek se spoustou hraček, LCD televize, skluzavka, trampolína… Grande Patria znamená v překladu Velký Domov.

Okolí Grand Hotelu Jaroměř :
Královské město Jaroměř leží na soutoku řek Labe, Úpy a Metuje. Historickému náměstí s podloubím dominuje téměř šestnáct metrů vysoký pískovcový Mariánský sloup. V Jaroměři a okolí můžete navštívit pevnost Josefov, Muzeum Československých motocyklů a hraček v Šestajovicích, dále Hospital Kuks ve stejnojmenné obci, ZOO ve Dvoře Králové, zámek Ratibořice, nebo Muzeum Boženy Němcové v České Skalici či lázně Velichovky. Nová Amerika v Zaloňově nabízí jeden z největších golfových areálů v České republice.